Sıvı Kromatografisi-Kütle Spektrometresi

Kaliteli Görüntü

50000 Büyütme

EDX Haritalama

Sıvı numuneler içindeki bileşenlerin miktarlarının belirlenmesi ve yapılarının aydınlatılması amacıyla kullanılır. Bu cihazda kromotografik ayrım için HPLC (Yüksek Performanslı Sıvı Kromatografisi) ve dedeksiyon için MS (Kütle Spektrometresi) üniteleri birlikte kullanılır. UV ve floresans dedektörlü HPLC sistemi ve MS üniteleri birbirinden bağımsız olarak da çalıştırılabilmektedir. Yüksek duyarlılık ve kolay uygulanabilirlik özellikleriyle LC-MS/MS termal olarak kararsız moleküllerin analizinde çok tercih edilen bir ayırma yöntemidir. Pestisit, vitamin, fenolik bileşen analizleri ve daha birçok analiz yapılabilmektedir.

Thermo Surveyor TSQ Quantum Access

Görüntüleme ve analiz arasında kesintisiz geçiş. Standart tarifler, ayar prosedürlerini basitleştirdiği gibi, geniş bir kullanıcı yelpazesinin ihtiyaçlarını karşılamak için genel amaçlı, termal tip SEM'dir. Standart 5 eksenli motor kademesi, ilgili alanı bulmayı kolaylaştırı

Standart Reçete

JEOL uzmanlığını ve deneyimini içeren standart reçeteler önceden yüklenmiştir.Yeni SEM kullanıcıları bile her örnek için uygun koşulları ayarlayabilir

Büyük Alan

Standart konfigürasyonda 5 eksenli motorlu bir kademe ile büyük bir numune haznesi bulunur. 8 inç çap x 80 mm yüksekliğe kadar olan numuneler incelenebilir.

EDX Kontrolü

Analiz SEM penceresinden başlatılabilir EDX aynı zamanda bir JEOL ürünü olduğu için, kontrol tek bir PC'den yapılabilir

Thermo Surveyor TSQ Quantum Access

Sıvı Kromatografisi-Kütle Spektrometresi Başvuru Formu İçin

EDX Haritalama

Bütçede rutin EDS mikroanalizinden, performansın olduğu en gelişmiş nanoanalize kadar çözümler sunuyoruz.
Gunshot Residue, Mineral Liberation, ThinFilm analizi ... ve daha fazlası için anahtar teslim çözümler sunuyoruz
Benzersiz AZtecLive yazılımı, örnek navigasyon ve özellik konumu daha verimli ve etkili hale getiren canlı kimyasal görüntüleme sağlar.
'Yeni nesil' Silikon Sürüklenme Dedektörleri Arayüzü ile güçlendirilmiştir , Ultim Max - dünyanın en büyük SDD alanı dahil 170 mm 2
x-act 10 mm 2 SDD, geniş alanlı X-MaxN dedektörlerinin veya en yeni Ultim Max teknolojisinin tam performansını talep etmeyen uygulamalar için idealdir.
SEM için AZtecEnergy EDS Yazılımı, EDS analizinin sınırlarını zorlayan bir platform oluşturmak için dünyanın en büyük kullanıcı topluluğunun en son nesil dedektör donanımı, çoklu görev yazılımı, EDS know-how ve geri bildirimlerini bir araya getiriyor.

EDX Haritalama