İnce Film Üretim Sistemi

Kaliteli Görüntü

50000 Büyütme

EDX Haritalama

Sistem Ge, Ni, Au, Ag, Al, Cr, Ti ve benzer metalleri buharlaştırabilmektedir. Sistemde iki adet termal buharlaştırma kaynağı mevcuttur. Her bir kaynağa, uzunluğu 3” ten 5” e kadar olan buharlaştırma elementleri bağlanabilir. Kaynaklar 200 A kadar akım taşıyabilirler. Sistemde iki kaynaklı rezistif termal buharlaştırmanın yanında bir adet DC ve bir adet RF magnetron sıçratma kaynağı bulunmaktadır. Sıçratma yapılacak metaller; metal, metal oksit, matal nitrit, dielektrik malzemelerdir. Sistemde kuartz kristal kaplama sensörü kullanılmaktadır. 0.5 nm den küçük hassasiyette okuma yapılabilmektedir.

Vaksis PVD MT 2M2T

Görüntüleme ve analiz arasında kesintisiz geçiş. Standart tarifler, ayar prosedürlerini basitleştirdiği gibi, geniş bir kullanıcı yelpazesinin ihtiyaçlarını karşılamak için genel amaçlı, termal tip SEM'dir. Standart 5 eksenli motor kademesi, ilgili alanı bulmayı kolaylaştırı

Standart Reçete

JEOL uzmanlığını ve deneyimini içeren standart reçeteler önceden yüklenmiştir.Yeni SEM kullanıcıları bile her örnek için uygun koşulları ayarlayabilir

Büyük Alan

Standart konfigürasyonda 5 eksenli motorlu bir kademe ile büyük bir numune haznesi bulunur. 8 inç çap x 80 mm yüksekliğe kadar olan numuneler incelenebilir.

EDX Kontrolü

Analiz SEM penceresinden başlatılabilir EDX aynı zamanda bir JEOL ürünü olduğu için, kontrol tek bir PC'den yapılabilir

Vaksis PVD MT 2M2T

İnce Film Üretim Sistemi için başvuru formu

EDX Haritalama

Bütçede rutin EDS mikroanalizinden, performansın olduğu en gelişmiş nanoanalize kadar çözümler sunuyoruz.
Gunshot Residue, Mineral Liberation, ThinFilm analizi ... ve daha fazlası için anahtar teslim çözümler sunuyoruz
Benzersiz AZtecLive yazılımı, örnek navigasyon ve özellik konumu daha verimli ve etkili hale getiren canlı kimyasal görüntüleme sağlar.
'Yeni nesil' Silikon Sürüklenme Dedektörleri Arayüzü ile güçlendirilmiştir , Ultim Max - dünyanın en büyük SDD alanı dahil 170 mm 2
x-act 10 mm 2 SDD, geniş alanlı X-MaxN dedektörlerinin veya en yeni Ultim Max teknolojisinin tam performansını talep etmeyen uygulamalar için idealdir.
SEM için AZtecEnergy EDS Yazılımı, EDS analizinin sınırlarını zorlayan bir platform oluşturmak için dünyanın en büyük kullanıcı topluluğunun en son nesil dedektör donanımı, çoklu görev yazılımı, EDS know-how ve geri bildirimlerini bir araya getiriyor.

EDX Haritalama